Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"20. léta 20. století, stříbro, hmotnost 94,82 g btto, ryzost 900/000 vnější pláště gravírovány a gilošovány, štítek na monogram, číselník bílý smalt, číslice arabské, ručičky zlacené, stroj značený, kotvový s vteřinovkou, mikroregulací a třemi šroubovacími šatony, číslo stroje 573805, číslo pláště 629953, průměr 5,2 cm, opatřeno RU dovozní značkou, funkční."